Postovani, zelim da vas pitam koliko je zdravo piti kreatine, proteine i amino kiseline? Moj decko to pije i redovno ide u teretanu da vezba, roditelji su mu doktori i ne daju mu to ali on pije krisom i sve nas ubedjuje da je to ok i da mu je to rekao taj decko koji mu je to prodao i da je razgovarao o tome sa nekim momcima koji su to vec koristili. Ali ja sam ipak htela da pitam vas sta mislite o tome i koliko je to zdravo da se pije? On ima 16 godina. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 27. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Vaš dečko pije te preparate da bi nabildovao mišiće, tj. Da bi povećao mišićnu masu. Česta upotreba tih preparata nije preporučljiva, posebno ako nije pod kontrolom lekara. Ovi preparati mogu da opterete bubrege i da dovedu do zdravstvenih problema.