Vec 5 dana imam bolove u predelu grudne kosti, malo iznad grudne kosti. Bol je stalan, jaci uvece, ali nije nepodnosljiv. Bol je lokalizovan i ne siri se. Nemam nikakve druge tegobe, sem toga sto me povremeno natera da se nakasljem. Inace se osecam dobro, pritiska mi je dobar, puls takodje, nemam temperaturu, iskasljavanje itd. Da li mozete molim vas da mi kazete sta moze biti u pitanju, i da li treba da se obratim lekaru?

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Nažalost, ne mogu da vam kažem šta je u pitanju. Ako se bol i dalje bude javljao biće najbolje da se javite lekaru da se urade određeni pregledi da bi se utvrdilo o čemu se radi.