Postovanje, vec vise od meseca dana imam konstantan osecaj hladnoce i jeze i kad sam u toplom i kad sam dobro obucen, osecam se slabim i bolovi u misicima, ali temperaturu, kasalj i curenje iz nosa nisam imao. Mislio sam proci ce, medjutim nista. Probao sam sa vitaminima i cajevima i to ne pomaze? Molio bih da mi pomognete. Kod lekara jos nisam isao, jer sam mislio da je samo prehlada i da ce proci. Hvala

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Simptomi koje mi navodite najviše mi ukazuju na prisustvo nekog virusa. Preporučila bih vam da se javite lekaru da se uradi krvna slika i leukocitna formula, kao i potrebne biohemijske analize koje će lekar da odredi, pa ako bude potrebno uradiće se i virusološke analize da bi se utvrdilo koji ja virus u pitanju. Uzimanje vitamina i drugih preparata za jačanje imuniteta može vam koristiti.