Leukociti su u poslednje 2 nedelje sa 75 pali na 61. Pijem lekove za reumatoid artrid, ali kazu mi da nije od njih. Pa me zanima za koje stvari mogu biti ovi simptomi. . . Inace sam malokrvna. . . Ali ovoliko je sad alarmantno!!!

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Normalne vrednosti laukocita su od 3900 do 10000 (ili u nalazu piše 3, 9-10, 0) . Nije mi baš jasno koje su vaše vrednosti. Preporučila bih vam da se javite hematologu.