Od utorka imam t do 37, 3 (povremeno) , bol ili bolje nelagodnost u predelu sredine grudnog kosa, pa malo levo i strasnu uznemirenost i lupanje srca kad sednem (kao da sam trcala) . Krvnu sliku sam radila pre 3 nedelje, sve je ok, sem fe koje je na donjoj granici. Nasledne predispozicije-otac umro od infarkta miokarda, majka kancer dojke i oslabljeno rad srca 50% . Nisam gojazna i za sada nemam nikakvu hronicnu bolest. Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Trebalo bi da se javite lekaru pošto ja na osnovu ovih podataka ne mogu da vam kažem o ćemu se radi. Subfebrilnost, nelagodnost iza grudne kosti, lupanje srca me navode da pomislim na miokardit, ali može biti mnogo drugih razloga (neka virusna infecija) . Mislim da sa ovim vašim trenutnim stanjem nasleđe nema veze.