Postovani, uradila sam pregled urina i u rezultatima pise da imam: masu bakterija, da su mi proteini i nitriti pozitivni, leukociti su bas povecani od 25-30, eritrociti 3-4 bleda i smezurana, a ostalo je u redu. . . Zanima me vase misljenje! Hvala.

    Odgovoreno: 27. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Imate urinarnu infekciju koja je uzrokovana bakterijama. Preporučila bih vam da uradite urinokulturu sa antibiogramom i da na osnovu antibiograma uzimate antibiotike, naravno pod kontrolom vašeg lekara.