Imam bol u srednjem prstu na desnoj saci i otok. . . Zanima me sta moze biti razlog ako mi mozete reci? Nije ujed u pitanju ni povreda. . . Ali me je boleo nerv sa desne strane kada sam zalepila vestacke nokte. . . Da li mozete da mi kazete sta je u pitanju i sta bih trebala da uradim?

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Može biti u pitanju upalni proces koji je nastao pri sređivanju nokta, ili se to samo slučajno poklopilo. U svakom slučaju neki proces postoji, pa da li je u pitanju infekcija, reumatski proces ili povreda na koju niste obratili pažnju, trebalo bi da se javite lekaru koji će izvršiti pregled i utvrditi o čemu se radi i na osnovu toga odrediti lečenje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #43408

    • Postovani doktori! Prije mjesec dana, osjetila sam otok u desnoj saci srednjeg prsta, i bol se pojacavala svakim danom sve vise. Jos mi je to na ruci i mnogo me boli. Ne znam sta da radim, pa zelim vas savjet