Pre 10 dana sam osetio bol u donjem delu ledja a bol je bila intenzivnija prilikom saginjanja ili ispravljanja. Upocetku bol nije bila jaka ali vremenom je postala sve jaca. Poslednja dva dana poprilicno jaka bol se siri prema kukovima poput uboda nozem. Odakle poceti sa pretragama?

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Po simptomima koje navodite najverovatnije se radi lumbalnom bolnom sindromu. Poželjno bi bilo da uradite rentgenski snimak lumbo-sakralnog dela kičme, pa da se javite neurologu koji će vam preporučiti terapiju.