Javlja mi se bol u stomaku. Nekad me boli ispod desnih rebara, nekad levih, bol se javlja i jako nisko u stomaku, ačcesto me boli u struku i zna se širiti prema unutrašnjosti stomaka i prema dole. Imam hemroide, hroničnu upalu mokraćnih kanala i deformaciju doljnjeg dela kičme prema unutra. Kad se sagnem javi se jaka bol skroz nisko u stomaku i u kičmi. Kad me tako boli stomak imam nekad osećaj da ću imati stolicu, a kad mokrim nije neka jaka bol ali više mogu reći da je nelagoda. Nadam se odgovoru hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Navodite dosta simptoma koji mogu ukazati na brojne poremećaje. Međutim da ne bismo nagađali, potrebno je uraditi određene preglede. Početi od pregleda krvi i morkaće, pa na osnovu dobijenih rezultata raditi dalje analize. Preporučila bih vam ultrazvuk abdomena i male karlice. Pošto se bol javlja i pri savijanju potrebno je pregledati i kičmu. Poželjno je da se javite gastroenterologu na pregled.