Vec 20dana imam problema sa disanjem to jest stalmo imam potrebu da uzdisem i imam osecaj da ne mogu da navucem dosta vazduha uz to stalno zevam krvna slika mi je dobra srce takode tako da me interesuje sta jos moze da dovede do toga uz to da navedem moje misljenje da je stres jel sam uso u neki biznis pa sam uvek strahovao dal ce to da uspe ili ne unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno su vaše tegobe psihogenog porekla, kako ste i sami zaključili. Međutim, ako se osećaj teskobe u grudima pojača mođete se javiti pulmologu na pregled da bi se isključila obstruktivna bolest.