Imam problem koji je poceo da se javlja pre godinu dana a to su hladne ruke. Da li postoji neki lek i sta uraditi sa tim problemom. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno je u pitanju poremećaj cirkulacije, a šta je tome uzrok to treba utvrditi. Ne znam koliko godina imate, da li ste pušač i čime se bavite. Poželjno je da se javite vašem izabranom lekaru koji će vas uputiti na potrebne preglede. Ako ste pušač, neophodno je da prestanete da pušite.