Imam 50 godina i ulaskom u klimaks, povisen krvni pritisak u zadnjih godinu dana, probleme sa konstantnom glavoboljom pracenom ne tako cestim vrtoglavicama (u zadnjem dijelu glave) . Takodje imam problem sa reumom. Koju banju biste mi vi preporuculi u srbiji ili republici srpskoj? Veliko hvala.

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nadam se da povišen krvni pritisak kontrolišete i da redovno uzimate terapiju, kako ne bi došlo do komplikacija. To podrazumeva da mora da uzimate lekove i kada vam je pritisak dobar, kako biste zaštitili srce i krvne sudove. Za vaše tegobe bih vam preporučila nišku banju, koja leči reumatska i kardiovaskularna oboljenja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #43300

    • Imam 50 godina. Menzes svaki 26 dan. Redovan. Interesuje me neodredjena bol u organizmu. Drhtanje. Vatra u organizmu prolazna. Lupanje srca. Hladnoca po citavom tijelo. Unutra kao neka promaja. Dali su mozda simptomi klimaksa. Pozdrav