Postovani. . . . . . . . 13. 10. 2009. Godine otac mi je pao u nesvest, koja je trajala ne vise od 1'. Tada je bila hitna pomoc ali pre dolaska njih mi smo ga vec povratili. Simtomi pre nesvesti su bili kihanje, kasalj i kao gusenje, ali i mogucnost povracanja, bledilo lica, plava boja. Sto se tice lekarskih nalaza na dan-vece gubitka svesti secer mu je bio 7; krvni pritisak normalan. Dan posle takodje su mu nalazi bili uredu. Otac mi je rodjen 21. 09. 1933. God. Pre cetri godine isto mu se desilo to ali je opsti lekar od lekova dao samo prilenap od 10mg i nista vise. Molila bih vas da mi objektivno kazete sta bi moglo to da bude i ako sam dobila upute za neurologiju.

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Mislim da je bitno da vašeg oca pregleda neurolog, kako bi se utvrdilo da li postoje problemi od strane mozga i cirkulacije koja snabdeva mozak kiseonikom i hranljivim materijama. Savremena medicina poseduje brojne dijagnostičke metode na osnovu kojih se tačno može utvrditi na kom nivou je problem i prema tome odrediti terapija.