Postovani doktore. Dali mozda mozete da mi kazete zasto mi se vrti u glavi, spava mi se i osecam se umorno. Nevrti mi se puno ali onako kad idem malo. Nisam bila kod doktora plasim se da mi nekaze nesto strasno. Neradim da bih se nesto preterano umarala ali se osecam umorno i spava mi se. Dali mi fale neki vitamini ili nesto drugo. Imam 30 godina i dvoje dece. Dali bi trebala mozda da kontrolisem krv. Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 10. 2009.
    • Poštovana,
      U pravu ste. Prvo treba da se urade analize krvi, kako bi se iz krvne slike utvrdilo da li se radi o anemiji, pošto simptomi koje vi navodite upućuju na to. Na osnovu rezultata, lekar će utvrditi koje lekove treba da uzimate. Uzimanje vitamina će vam svakako koristiti.