Imam bol ispod desnog pazuha, povremeno, vec nekih 6 meseci. . Kao da me boli kost a tu imam i mladez na kojem inace nema nikakvih promena jer ponekad odem u solarijum. Pa ako bi mogli da mi kazete sta bi to moglo biti. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 21. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je da desnu ruku opterećujete više nego što je potrebno. Da se ne bi brinuli predlažem vam da uradite krvnu sliku sa leukocitnom formulom, a možete uraditi i ultrazvuk pazuha. Ako vas brine mladež možete se javiti lekaru za kožne bolesti koji će izvršiti pregled.