Postovani, boli me napred (kao od jajnika) , nazad (kao od bubrega) i bol se siri u butinu, radi se o desnoj strani tela. Bol se javlja nicim izazvana, nekada traje satima, nekada danima. . Uradila sam sve preglede kod ginekologa i urologa i sve je ok. U hitnoj mi daju inekciju, bol prodje, ali se opet nenadano vrati. . . Trenutno me boli i svaka tri sata pijem rapten. Molim vas da mi odgovorite od cega bi mogli poticati bolovi.

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Pošto su pregledi kod ginekologa i urologa pokazali da je sve u redu, preporučila bih vam da urdite i rentgenski snimak l-s dela kičme, a po potrebi i desnog kuka. Takođe je potrebno da uradite i biohemijske analize krvi. Ipak, bez obzira na bolove, ne smete da uzimate analgetike tako često, pošto možete oštetiti druge organe.