Postovani, vec duze vreme mi se desava da mi trnu noge obicno uvece. Ne radim nigde, da bih mogla da kazem da je to od prekomernog stajanj, ne setam puno jedino imam malo slabiju cirkulaciju. Nemam secer i dobrog sam zdravstvenog stanja. Interesuje me od cega mogu da mi trnu noge, i kom lekaru mogu da se obratim ili mi preporucujete neku terapiju. Unapored zahvalna.

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Postoji više razloga zbog kojih mogu da vam trnu noge. Prvo bi trebalo da uradite rentganski snimak l-s dela kićme, pa ako je to u redu, javite se neurologu da on uradi potrebne pretrage. Zavisno od dobijenih rezultata biće propisana odgovarajuća terapija.