Postovani, vec duze vrijeme imam neki tupi bol na desnoj strani, u predjelu slabine ispod rebara, bol se pojavi iznenada i traje pola sata-sat, nekad i duze, inace kada sam prije 2 god isla na ultrazuk stomaka, dr mi je rekao da imam presavijenu zucnu kesu, pa me zanima da li to moze biti uzroke, inace sam veoma mrsava. . . Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije su vaše tegobe prouzrokovanenepravilnim položajem žučne kese, ili upalom, ili prisustvom kamena u žučnoj kesi. Bilo bi dobro da ponovo uradite ultrazvučni pregled stomaka.