Postovani doktore imam 39. Godina i u poslednjih par godina stalno su mi povecani wbc koji se krecu od 11-18 9/l. Poslednji put kad sam kontrolisao kks reyultati su mi bili sledeci wbc -18. 4, ne 71. 3, ly-23, ne-13, rbc 4. 70, hgb 143, ostali parametri su u granicama normale molim vas da mi odgovorite da li se radi o ozbiljnom oboljenju. Nemam temperaturu i ydravo se osecam

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Nalazi koje ste poslali govore u prilog neke infekcije koja je najverovatnije izazvana bakterijom. Pošto vam se to češće ponavlja bilo bi dobro da tragate za nekim žarištem u organizmu (sinusi, zubi, krajnici. . .) . Zbog toga bi trebalo da u dogovoru sa vašim izabranim lekarom uradite određene preglede, kako bi se utvrdilo da li ima žarišta i gde se ono nalazi, a zatim da se pristupi lečenju.