Poštovanje,
    Imam često grčeve mišića u obe noge, često se to dešava u snu, kontaktirala sam mog doktora, kaže da pijem tečnost i sok od paradajza. Molim Vas šta je uzrok i da li postoji lek. Tečnosti i paradajz ne pomažu. Tražim Vaše cenjeno mišljenje.
    Hvala Vam puno pozdrava.

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Preporučila bih Vam da u ishrani koristite više mleka i mlečnih proizvoda pošto oni u sebi sadrže kalcijum. Nedostatak kalcijuma u organizmu je često uzrok pojave grčeva. Takođe možete uzeti i tablete kalcijuma koje se rastvaraju u vodi i piju kao osvežavajući napitak. Uz njih možete koristiti i tablete magnezijuma.
      Pozdrav.