Poštovana dr,
    Molim Vas za savijet. Moj problem je stalna jutarnja mučnina sa vrtoglavicom drhtanjem znojenjem valunzima i opštom slabošću. Svi nalazi su ok krvna slika, internista, štitnjača hormoni, ultrazvuk abdomena, rtg snimak želuca. PS na gastroskopiju ne smijem jer imam paničan strah od tog pregleda. Šta vi mislite od čega nastaju ovi simptomi jeli u pitanju želudac ili nešto drugo.
    Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Niste napisali koliko godina imate, pa ne znam da li su uzrok tih simptoma promene koje se javljaju u određenom periodu života - mislim na menopauzu. Takođe, simptomi mogu biti i psihogenog porekla, pa se posavetujte sa svojim lekarom da li bi trebalo da idete na pregled kod psihijatra.