Dobar dan.
    Imam jedno pitanje za vas na koje mi je hitno potreban odgovor. Imam krčanje u stomaku, vodenu stolicu, učestale gasove, naduvenost u stomaku i ponekad se javi bol. Ovo mi se dešava već tri dana. Molim vas da mi što pre odgovorite.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 31. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Neophodno je da držite dijetu, da uzimate baren krompir, šargarepu, pirinač, pečenu jabuku, dvopek. Uzmite neki od preparata probiotika, i obavezna je nadoknada tečnosti koju ćete uzimati češće u malim količinama. Ako se tegobe produže, neophodno je da date stolicu na pregled.