Poštovani,
    moja majka ima 69 god. i pre 3 nedelje je operisala srčani zalizak i ugradhjen joj je 1 bay pass. Prvih dana je bila dobra ali sada je mnogo slaba, jer odbija hranu a ponekad i bunca, ne zna šta priča. Molim vas recite mi u čemu je problem?
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Na osnovu datih podataka teško se može zaključiti o čemu se radi. Ipak, mislim, da bi pored pregleda kod kardiologa, trebalo da je pregleda i neurolog, pošto te promene koje vi navodite mogu ukazati da se nešto događa u mozgu, a to može biti posledica operacije.