Da li postoji prehlađen stomak ili šta to znači?

    Odgovoreno: 30. 08. 2009.
    • Poštovana,
      U medicini ne postoji bolest prehlada stomaka. U narodu je čest izraz prehlada stomaka, a pod tim se podrazumeva da neko ima bolove i grčeve, proliv ili povraćanje, a da je to zbog konzumiranja hladnih napitaka, ili kupanja u hladnoj vodi ili sedenja na hladnom.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #37558

    • Da li je moguće prehladiti stomak, odnosno dobiti bolove u stomaku, grčeve i gasove od sedenja na hladnom, hodajući bosonog po hladnom podu ili pijenjem hladnih napitaka?

    • Pitanje: imam natecene grudi kad ih diram i kada ne uzasno bole. . . Bole me jajnici ajme cak po gacicama imam bijele fleke. . . Trebam da imam mengu ali je nemam. . . Jel to ista opasno ili moram doktoru??? Hvala.