Poštovana,
    Već nekoliko godina "patim" od hladnih nogu. Uveče, i zimi i leti, nalačim čarape da bih mogao da zaspim. Kada duže sedim, imam čudan osećaj u stopalima i na tabanima, kao da mi trnu. Kako da se rešim ovog?
    Hvala.

    Odgovoreno: 21. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Najverovatnije je u pitanju loša cirkulacija. Takvi simptomi su posebno izraženi ikod pušača, pa Vam preporučujem da se odviknete od pušenja ukoliko ste pušač. Bilo bi dobro da uradite pletizmografiju i po potrebi dopler krvnih sudova i da se na osnovu rezultata posavetujete sa svojim lekarom oko eventualnog lečenja. Svakako bi vam dobro došlo bavljenje nekim sportom.