Poštovana,
    Imam problema sa disanjem već 2 nedelje, s vremena na vreme kao da ne mogu dovoljno vazduha da udahnem pa moram dublje da dišem, kao da sam se pre tog uzdisaja davio. Snimio sam pluća, radio alergotest, spirometriju*2 sve je ok, jedino mi je puls oko 52-53, ne znam da li je možda zbog težine, a ugojio sam se par kilograma u zadnje vreme (stomak mi je narastao kao da sam trudna žena - 6. Mesec) nikada mi se ranije nije dešavalo da 2 nedelje ovako otežano dišem. Šta bih još mogao da proverim i šta bi mogao biti uzrok?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Bilo bi dobro da se javite kardiologu da ispitate stanje srca. Takođe uzrok može bit i poremećaj funkcije štitne žlezde. Zbog toga što Vam je stomak naglo narastao, ako to nije od debljine treba da Vas pregleda i gastroenterolog (da se uradi ultrazvuk i druge potrebne analize) pozdrav