Poštovana,
    Napipala sam kuglicu ispod pazuha koja je relativno bolna na dodir. Šta može da bude u pitanju?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Kuglica koju ste napipali, a pri tome je bolna, može biti upala znojne, lojne ili limfne žlezde. Može biti posledica upotrebe dezodoransa, posledica uklanjanja dlačica ispod pazuha, ili neke infekcije na ruci. Poželjno bi bilo da uradite laboratorijske analize krvi i to: sedimentaciju, broj leukocita i leukocitnu formulu. Na osnovu toga, Vaš izabrani lekar će odrediti dalje lečenje, ako bude potrebno.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #32853

    • Poštovani, prije 2 tjedna sam dobila menstruaciju zbog koje su me boljele grudi ali ovog puta sam i napipala maleni kvržicu veličine graska, koje ja pokretljiva mekana. . . Kao mali kliker ju mogu rolat. . Boljelo me je pod pazuhom, dali ona ili nesto drugo neznam. . . Zatetalo me je kod naglih pokreta rukom. . Zanima me sto je to od prilike??. . Menga je prosla bolovi grudi također. . Jos samo malo na dodir bole ali kuglica je jos tu iako ne boli vise. .: -)