Poštovana,
    Vec treci dan koristim neo-penotran vaginalete. Jutros sam primjetila da mi je jezik pobijelio. Doktor mi je rekao da je kandida i propisao funzol kapsule i 2 bočice nystatin rastvora, ali mi nije rekao koliko dugo to da koristim i da li treba uporedo sa ovim da nastavim da koristim i vaginalete?
    Hvala!

    Odgovoreno: 27. 06. 2009.
    • Poštovana,
      O tome treba da se posavetujete sa lekarom koji vam je propisao terapiju, pošto on najbolje zna kakvo je vaše zdravstveno stanje, video je promene i zna koliko jepotrebno da koristite terapiju.
      Pozdrav.