Poštovani,
    Imam 43 godine nikakvih ginekoloških smetnji nisam imala. Bio mi je 21 dan od početka ciklusa. Predpostavljam da i to može imati uticaja. Ali sam i veče pre toga zaspala sa širom otvorenim prozorom znači da može biti i da sam nazebla. Ujutro sam ustala ok. Otišla do prodavnice a posle toga osetila jak bol u donjem delu stomaka. Prosto stomak donji bolan na dodir. Stolica mi je bila uredna. Ali sma malo kao da sam puna gasova osećala nadutost. Urin normalne boje i bistrine ništa neubičajeno, bez pojačanog mokrenja. Pa pitam za savet šta je moglo biti i kako da se ponašam. To se desilo juče i taj osećaj kao nekog spazma u donjem delu stomaka trajao je ceo dan. Danas je malo popustilo.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 22. 06. 2009.
    • Poštovani,
      moguće je da ste nazebli, pa je došlo do spazma mišića, pa ako su se tegobe povukle nema razloga za zabrinutost. Ako vam nije bolje bilo bi poželjno da uradite pregled osnovnih analiza krvi i mokraće, pa na osnovu rezultata da se preduzme lečenje ili dalje ispitivanje.