Molim vas da mi odgovorite na jedno pitanje. Pre par dana radio sam laboratorijske analize i nađeno mi je da imam ureu 9.1 i kreatinin 124. Sedimentacija 1. Kakav je vaš komentar i predlog.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 22. 06. 2009.
    • Poštovani,
      bilo bi dobro da ste napisali koliko godina imate. Sedimentacija je odlična, ureja i kreatinin su malo iznad gornje granice normalnih vrednosti, ali ukoliko ste starija osoba i to se može smatrati u granicama normalnih vrednosti. Ako ste mlađi bilo bi dobro da za 1 do 2 meseca ponovo proverite analize krvi pod uslovom da nemate druge zdravstvene probleme.