Imam problema sa otečenošću ruku lica i nogu radila sam laboratorijske nalaze i vrijednosti su sljedeće leukociti 3,70 eritrociti 104 hemoglobin 0"30 užasno se loše osjećam
    Pozdrav

    Odgovoreno: 22. 06. 2009.
    • Poštovani,
      analize krvi koje ste mi poslali nisu dovoljne. Potrebno je da uradite fibrinogen, po potrebi reumatski faktor, ureju, kreatinin, elektrolite.... Niste napisali koliko godina imate, da li bolujete od nekih bolesti. Da li uzimate neke lekove, tako da na osnovu datih parametara ne mogu ništa bliže da vam kažem.