Poštovani!
    Imam 43 godine. Moje pitanje bi se odnosilo na znojenjeKrvnu sliku sam radila pre dva meseca, sve je u redu, štitna žlezda u redu, ginekološki pregled u redu pa se pitam zašto mi naiđe period da se nenormalno znojim i to isključivo noću. A i danju, samo me oblije znoj grudni koš i glava i za jedan minut se ohladim da me hvata jeza. Imam i lupanje srca, povećan puls. A kardiolog kaže da je ekg u redu. Šta da radim?
    Hvala

    Odgovoreno: 22. 06. 2009.
    • Poštovani,
      na osnovu simptoma koje ste opisali može se posumnjati da ste u preklimakterijumu, tj. da se bližite menopauzi. Najbilje bi bilo da o tome porazgovarate sa svojim ginekologom.