Banju nisam dobio 6,5 god. imam posledice ranjavanja u donju potkolenicu nakon 7 operacija koje ne postoje u teoriji medicine. Da li bi mi pomogla hiperbarična komora i akumpunktura, da poboljšam cirkulaciju i da li mi sleduje banja? Sve imam napismeno, ali svi me otkače. U smislu: ko te slao taj neka te leči. Kome da se obratim? Stanje počinje da mi se pogoršava  zadnjih godinu dana.
    Pozdrav!

    Odgovoreno: 23. 06. 2009.
    • Poštovani,
      hiperbarična komora bi pomogla da se poboljša cirkulacija. Ima je u Gamzigradskoj banji, pa vaskularni hirurzi je preporučuju. Potrebno je da se obratite svom izabranom lekaru koji će vas uputiti vaskularnom hirurgu, pa ako on preporuči banju, vaša filijala zdravstvenog osiguranja će vas uputiti u banju i snosiće troškove vašeg banjskog lečenja ako imate potrebne indikacije i ispunjavate uslove za banjsko lečenje.