1. Svrab tela i bele tačkice na testisu

    Pitanje broj: #150255

    Poštovani doktore,

    Javljam Vam se zbog svog problema koji je nastao pre oko mesec dana. Osećam nepodnošljiv svrab. U početku je svrab bio lociran samo na mestu prepona i zadnjice, da bi se kasnije proširio gotovo na sve delove tela. Svrab čak osećam između prstiju šake. Na testisu su mi se pojavile bele tačkice, a na stomaku crvene.
    Ja treniram vaterpolo, i kada sam u vodi ne osećam nikakav svrab. Čim izađem iz vode, nakon pola sata svrab postaje nepodnošljiv. Obratio sam se lekaru i on me je uputio da dajem bris čiji je nalaz kasnije potvrdio da nema mikroorganizma u njemu.
    Molim Vas za savet.