1. Lečenje poremećaja ukusa, mirisa, spavanja

    Pitanje broj: #152114

    Poštovani,

    Doživeo sam prvu krizu svesti pre dve​ godine u januaru, a drugu u ovoj godini, u februaru. Od tada, javljaju se sledeći poremećaji:

    spavanja - košmarni snovi svake noći (sanjam da me neko proganja, i snovi deluju toliko stvarno da kada se probudim ne znam da li sam sanjao, ili je sve java; sanjam da plivam u nekom moru, počeo sam da se gušim i tako sam se probudio);

    poremećaj ukusa - kad jedem nešto kuvano (supu, roštilj, meso...) kao da jedem ugalj;

    poremećaj mirisa.

    Pre dve godine mi je operisana kila i od kada sam pao, na tom mestu me boli.
    Bio sam kod doktora koji me je operisao i rekao mi je da problem nije u kili već u limfnim čvorovima.
    Recite mi kom lekaru da se javim?
    S poštovanjem

    Odgovoreno: 16. 05. 2017.

Komentari na pitanje: #152114

    • Poštovani,
      hvala na odgovoru. Bio sam kod psihijatra i psihijatrijskim bolnicama ali mi nije ništa pomoglo. Sada, nakn 5 meseci, moja psihijatrica mi je rekla da napravim ct kratiuma. Interesuje me šta predstavlja ct?