1. Izraslina na završetku grudne kosti

    Pitanje broj: #151496

    Poštovani,

    Primetio sam izraslinu na završetku grudne kosti, tvrda je i ne boli, nisam siguran da li sam to ranije imao.
    Šta bi to moglo da bude?

    Hvala

    Odgovoreno: 23. 04. 2017.
    • Poštovani,

      Potrebno je da zakažete pregled kod Vašeg izabranog lekara opšte prakse. Na osnovu Vašeg opisa možemo isključiti akutnu upalnu prirodu promene, ali za detalniji odgovor potreban je klinički pregled preporučenog lekara. Dalji koraci mogu ići u pravcu konsultacije sa drugim specijalistima (hirurg, hematolog) i eventualna provera opštih biohemijskih analiza krvi.
      Pozdravhe

Komentari na pitanje: #151496

    • Pozdrav. I ja sam prije par sedmica napipala isto kuglicu. Isto tako kad uvučem stomak i vide se rebra, i ona se vidi, kad je normala koža ne vidi se. Ispod grudnog koša. Vidim da i drugi imaju isti problem.

    • Postovani imam izraslinu na zavrsetku grudnog kosa koju vrstu tumor markera Treba da uradim unapred zahvalan na odgovoru

    • Postovani primetio sam ima par dana cvoru velicine velikog klikera gde se zavrsava spoj rebara kad uvucem stomak a kada ne uvucem ne primecuje se nije bolno na dodir ali me boli zeludac i gornji deo abdomena pomalo ima par dana molio bih vas da mi odgovorite sta moze to biti unapred veliko hvala

    • ne javlja se pajdo... i ja imam tu kost ko loptica ne znam sta je

    • ja sad guglam posto imam isti problem, reko da vidim sta je to? kako je proslo i ima li jos loptice? ;)

    • Poštovani danas sam primetio kod uvučem stomak gde se zavšava spoj rebara izraslinu kao ping pong loptica. Kad ne uvučem stomak isto se nevidi,kao rskavica neka.,neboli me. Pored toga malo niže na stomaku imam od pre dve izrasline masnog tkiva