1. Terapija ventuzama

    Pitanje broj: #150838

    Poštovani,

    Ja sam se porodila pre 7 meseci i dojim i dalje, pa me interesuje da li je primena ventuza kao tretmana u svrhu smanjenja obima struka, stomaka i uklanjanja celulita štetna po mene kao dojilju, a na kraju i moje dete pošto ga dojim?

    Hvala unapred

    Odgovoreno: 10. 02. 2017.
    • Poštovana,

      Nisam dovoljno stručan da bih mogao da pričam o toj temi. Ono što znam o terapiji ventuzama tj. tom tretmanu čašama i spada u tradicionalnu medicinu. U svakom slučaju korisno jeste, ali u Vašem slučaju savet pre svega potražite od svog lekara i od onih koji se bave konkretno ventuza terapijama.
      Ukoliko se odlučite za terapiju ventuzama, budite slobodni da kasnije podelite sa nama Vaše iskustvo.