Postovani Dr. Trifunović Moj sin ima polipn na zeludcu i u zeludcu, taj van je 4,5 cm i okruzen malim polipi oko 30 komada, u zeludcu je 3,7cm cekamo rezultat Biopsie da li je u pitanju maligni ili benigni, interesuje me da li radite tu vrstu op i ako da, cena. Hvala najlepše sa poštovanjem Maja Danilovic.

    Odgovoreno: 27. 12. 2022.
    • Ja nažalost ne radim više bilo kakve operacije, pa ni operacije želuca, jer sam penzioner već 10 godina.

      Potrebno je da sačekate rezultat biopsije polipa i ako su benigni nema potrebe za operacijom jer su biopsijom odstranjeni.

      Ako se dobije rezultat da je neki polip maligan tada je potrebno da se javite abdominalnom hirurgu (za jednjak i želudac) koji će na osnovu histološkog i kliničkog nalaza odlučiti koja vrsta lečenja je neophodna.

      Izvinjavam se što vam nisam ranije odgovorio, jer nisam bio u mogućnosti, a sada sam video vaše pitanje.

      Veliki pozdrav.