Postovani dr Trifunovicu,moj otac je 11.06.2021. operisao maligni tumor mokracne besike.Uradjena je Bricher operacija.Posle operacije nije bilo hemioth,zbog bubrezne insuficijencije,visokog kreatinina i uree.Kontrolni snimak.magnetne rezonance od februara ove godine bio je uredan,bez znako a recidiva,medjutim,sada 25.10. opet je radjena magnetna rezonanca male karlice i abdomena gde se uocavaju recidivi i uvecani limfni nodusi u adbomenu.U prilogu Vam saljem nalaz.Pacijent je na terapiji bola(epica i codexy),zbog bolova u levoj nozi,koji se javljaju par meseci posle operacije.Muskulatura leve noge je atrofirala,krece se uz pomoc staka.Molila bi vas za odgovor da li je moguca operacija,koje su opcije lecenja?Unapred zahvalna na odgovoru.Jelena

    Odgovoreno: 27. 12. 2022.

Komentari na pitanje: #204188

    • Mirjana Suvak 13. 01. 2023.

      Postovani, do sada nisam imala problema sa grudima, sad u trudnoci su mi bolne grudi sto je normalno, pa sam vise malo paznje obratila na njih i uocila sam nesto na bradavici, pa ne znam da li je to normalno niti sam obracala paznju da li je to vec bilo tu. Da napomenem da me sto se bradavica tice nista ne boli i sem toga nema nikakvih promena. U prilogu vam saljem sliku. Hvala unapred.