1. Radiološki pregled

    Pitanje broj: #152770

    Poštovani,

    Šta znači radiološki pregled neklasifikovan na drugom mestu z016?

    Odgovoreno: 02. 12. 2017.

Komentari na pitanje: #152770

    • Sta znaci dijagnoza Lakularni status supratentorijalne bijele mase

    • Dobar dan! Sta znaci uocava se izrazita hiperplazija nosnih hodnika i etmoidalnuh sinusa dok je frontalni slabije razvijen i sa nacinjenog snimka nehomogeno zasencen. Maskilarni sinusi su transparentni. Hvala

    • A sta znaci dve diskretno hiperehogene jasno ogranicene promene na desnom reznju jetre?