Pozdrav, Mama ima rak jetre, metastaze su, 4 stadijum. Mi vec 3 nedelje idemo sto privatno, sto drzavno na preglede, da nas na onkoloskom institutu prihvate i pregledaju, Pokusavamo da dobijemo konkretnu dijagnozu, da bi dobila pravo lecenje. Na konzilijumu su rekli da mora prvo kardioloski problem da sredi, jer otezano dise, pa tek onda da se vratimo kod njih, jer je u teskom stanju i smatraju da ne bi prezivela anesteziju. Moje pitanje je da li mozemo da dodjemo kod Vas, da vidimo da li mozete vi nesto da ucinite?

    Unapred hvala. Sa postovanjem Miljana Lazic

    Odgovoreno: 03. 07. 2020.
    • Poštovana Miljana, na sajtu www.radioterapija.rs mozete dobiti besplatnu konsultaciju oko mogucnosti lecenja Vase majke.

      Potrebno je da pošaljete sve nalaze Vaše majke.

      Srdačan pozdrav