Поштовани ПРОФ. ДР МОМЧИЛО ИНИЋ Ова адреса е-поште открива вам добро здравље. Имам једног члана породице, старог 38 година, који болује од рецепта за херцептин + тумор. Нажалост интервенција коју је добила је непотпуна 2 неуспешна хируршка ресекција праћена хемотерапијом. Прва операција је 2016. након чега следи 4/5 месеци хемотерапије Друга операција у 2017. години са непотпуним зацељивањем рана. Тренутно је рана која није зацелила изложена је и прекривена облачењем. Следе сеансе хемотерапије. Њихово правилно надгледање или било каква врста надзорног прегледа не би се виделе даље метастазе и прогнозе. Назвао ме ваш пацијент који је породични пријатељ. Ваше мишљење стручњака је важно и биће вам од велике помоћи. Стога тражим вашу добру канцеларију и радујем се вашем позиву. Срдачан поздрав

    Odgovoreno: 03. 07. 2020.
    • Iz nekog razloga je Vaše pitanje po malo nerazumljivo.

      S obzirom da se radi o HER2 pozitivnom karcinomu dojke, postoje veoma efikasni lekovi za tu bolest. Da bi se dao adekvatan savet potrebno je da imam kompletan uvid u istoriju bolesti.

      Srdačan pozdrav