Postovani, Operisla sam dva dobrocudna filoidna tumora 06.02.2020. Pre 11 dana je pocela jako bradavica da me bolo i pecka. Izgleda skroz normalno. Dosta je tamna i crvenkasta ali takva je i druga koja je skroz uredu. Rana me uopste vise ne boli sve se dobro zalecilo jedino sto je ostala tecnost u donjem kvadratantu. Uradila sam kks,crp i sedimentaciju. Sve je uredu. Mozete li mi reci da li bih trebala da idem kod nekoga? Do sada nikad nisam imala problema ove vrste.

    Odgovoreno: 02. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Javite se hirurgu koji Vas je operisao da Vam pregleda dojku i u zavisnosti od kliničkog nalaza ako bude potrebe da Vas uputi na dodatnu dijagnostiku.

      Srdačan pozdrav.

      Dr Bojan Radojičić