Poštovani, imam polineuropatiju kao posledicu šećerne bolesti. Do sada sam koristio Berlition 600. Molim Vas da mi preporučite neki od lekova koji bih koristio u cilju olakšavanja tegoba. Hvala.

    Odgovoreno: 05. 07. 2022.
    • Poštovani, morate prvo doći na pregled kod neurologa, može da se koriste infuzije Berlithiona, ali u bolničkim uslovima, kao i drugi suplementi, vitamini B grupe, Milgamma od 100 mg i Milgamma mono od 300 mg, kao i pregabalinj iduloksetini, ali to mora neurologda vam prepiše. Srdačan pozdrav.

Komentari na pitanje: #199683