Poštovani,imam pitanje posle dužeg govora ili ne tako dugog,u bilo kojem delu dana počinje mi ogromna vrtoglavica,kao da u grlu imam knedlu,preznojavanje,kao da preplicem jezikom ,jedva odem do kuce, kada dodjem kući onda sam sav malaksao,i počinje tremor naiviše u nogama,molim za pimoc

    Odgovoreno: 06. 10. 2021.
    • Poštovani, da sam na vašem mestu, uradio bih MR - endokranijuma za početak, ukoliko nemate kontraindikacije za to snimanje (klaustrofobija, metalno strano telo, pace-maker) i javio se neurologu sa tim nalazom bilo gde, može i kod nas u Sirius Medical uz prethodno zakazivanje. Srdačan pozdrav. Dr V. Trkulja, neurolog

Komentari na pitanje: #189162

    • Alekdandar vasiljevic 06. 10. 2021.

      Poštovani,raduo sam angeografiju mozga pre možda 2,3 godine,ali zbog drugih stvari,migrena,nalaz je bio uredan,da li ga treba ponoviti, Nisam razumeo(klaustofobija,metalno strano telo,pace-maker) šta sa tim treba uraditi,kakvi su to nalazi Koliko ja znam nemam nikakvo metalno strano telo Što se tiče prefleda nije problem sve odraditi kompletno kod vas,damo me zanimaju još ove informacije