Jedno pitanje imam samo, imam fascikulacije po celom telu već 5 godina kako to traje i navikao sam da živim sa tim trzajevima mišića svuda po telu i to traje svakodnevno. Recite mi koliko to može da bude ozbiljno i kako se to leči, hvala unapred na odgovoru 🙂

    Odgovoreno: 12. 02. 2021.
    • Poštovani, to stanje može biti veoma ozbiljno. Za početak, potreban vam je pregled neurologa, EMNG nalaz, tireoidni status. Što se tiče terapije, treba prvo da se utvrdi zbog čega vam se javljaju fasciklukacije i da vam se da adekvatna terapija. Za početak, možete uzimati Mg eff i Vitamin B. Srdačan pozdrav