Postovanje. U poslednjih mesec dana, povremeno imam čudne glavobolje. Bol počinje iznenada traje desetak minuta, osećaj kao da mi se glava nalazi u kljestima i da ta kljesta neko steže. Posle toga nastaje pauza od nekih pet minuta a onda strahovit, oštar bol koji ne traje duze od nekoliko sekundi, osećaj kao da me je nesto oštro ubolo. Nakon toga iskoči mi vena na tom mestu . Poslednji put to se desilo pre 10ak dana, bol u predelu slepoočnice samo što se vena jos nije povukla i sad izgleda kao cvoruga. Pozalila sam se svom izabranom doktoru na šta je ona rekla da pijem vise C vitamina i da kupim hepalpan i da mazem. Uradila sam kako mi je rečeno ali to i dalje stoji na tom mestu i na dodir je bolno. Molim vas za savet. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 31. 01. 2020.
    • Poštovana, kako vi opisujete glavobolju, najviše liči na tenzionu glavobolju. Trebalo bi da vas pogleda neurolog, da napravi dalji algoritam lečenja, čisto sumnjam da će vam vitamin C i Hepalpan pomoći oko lečenja vašeg tipa glavobolje.

      Srdačan pozdrav