Unazad 5 godina imam bolove u levom gluteusu i spoljnoj strani butnog mišića. Bolovi nisu jaki, nema trnaca i kočenja. Više kao osećaj upale mišića. Kod vece fizicke aktivnosti i bol se povecava. Dugotrajna voznja stvara najveci bol. Tad se javi smanjen obim pokreta u levom kuku. Odradio magnet kukova i donjeg dela kicme, ultrazvuk kukova, rendgen kukova, fizikalnu terapiju i more predloženi vežbi. Ništa nije dalo duži efekat od 7 dana. Bol se vrati. Posetio ortopeda fizijatra,ali nisam neurologa. Pozdrav

    Odgovoreno: 14. 01. 2020.
    • Poštocani, niste opisali kakvi su snimci magneta. Prema do sada opisanim tegobama, vas bi trebalo da pogleda neurolog, NEUROHIRURG, da se uradi EMNG na De, da se utvrdi tačan stepen oštećenja nerava ili mišića. U svakom slučaju preporučujem pregled neurologa. Srdačan pozdrav