Postovani, Mozete li me posavetovati oko jednog problema. Imam slabu memoriju i brzo zaboravim kad mi neko nesto kaze, i slabo razumem ljude kad mi nesto objasnjavaju. Da li postoji neka terapija koju bi mogli da mi preporucite? Hvala

    S postovanjem Dejan Pavlovic

    Odgovoreno: 14. 01. 2020.
    • Poštovani, postoji odredjena terapija, ali treba prvo da se testira tj odredi o kom kognitivnom deficitu se radi, savetujem da se javite neurologu u Valjevu ili dodjite kod nas ili kod nekog drugog na pregled u Beogradu. Srdačan pozdrav