Postovani,

    vec tri nedelje, misic na kolenu mi poigrava (kao da drhti). Uglavnom tokom noci, kada se telo primiri. U pitanju je koleno leve noge, misic sa gornje desne strane. Radio sam dopler krvnih sudova leve noge, sve je u redu.

    Nemam drugih tegoba.

    Da li je potreban pregled neurologa?

    Odgovoreno: 06. 12. 2019.
    • Poštovani, prvo treba da se utvrdi kako je došlo do poigravanje mišića, da li je neka povreda, premor u pitanju ili nešto treće. Ako u dogledno vreme ne prestane poigravanje, potreban vam je pregled neurologa, uz konstataciju da vam je dopler bio apsolutno nepotreban, bolje bi bilo da ste uradili EMNG na De. Srdačan pozdrav